Nowe zdjęcia z BelRK+dzisiejsze wyjście królowej Matyldy+bal dyplomatyczny


Dziś pojawiły się dwa nowe zdjęcia przedstawiające królową Matyldę i króla Filipa z dziećmi. Na drugim zdjęciu widać same dzieci pary królewskiej: Elżbietę, Gabriela, Emmanuela i Eleonorę.***

Dziś królowa Matylda odwiedziła Maria Boodschaplyceum w Brukseli. Jest to katolickie liceum, w której królowa zapoznała się z projektem rozwiązywania konfliktów wśród młodzieży. Królowa wzięła udział w zajęciach na ten temat i porozmawiała z uczniami o tym, jak rozwiązują konflikty między sobą.


***

Wczoraj wieczorem odbył się bal wydany przez belgijską dyplomację, na którym pojawili się: księżniczka Maria Esmeralda (przyrodnia siostra króla Alberta), księżna Lea (szwagierka króla Alberta), a z innych rodzin królewskich: książę Charles-Phillipe Orleański, książę Michel z Jugosławii, książę Albert Monako, księżna Elia i książę Leka z Albanii oraz książę Nicolae z żoną Aliną z Rumunii.

Książę Albert, księżna Lea i książę Leka

Od lewej: książę Charles Orleański, książę Nicolae z żoną Aliną, pośrodku w bieli księżna Lea i książę Michel z Jugosławii, książę Albert, księżniczka Esmeralda, najbardziej na prawo książę Leka i księżna Elia.

Źródła zdjęć: Belga Image, Twitter, Facebook

2 komentarze:

  1. Wydaje mi się,że również jedno ze zdjęć na urodziny Elisabeth w tamtym roku zostało wykonane w tym samym czasie co ta sesja.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. prawdopodobnie tak. Nawet zgadza się otoczenie. Na jednym ze zdjęć Elisabeth również była w szklarni.

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.