Para królewska na Laeken Dialog+księżniczka Astrid ma problemy ze snem


2 maja król Filip i królowa Matylda wydali przyjęcie dla uczestników Laeken Dialog w Pałacu Królewskim w Brukseli. Podczas tej kolacji Federica Mogherini, wysoka przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa, wypowiedziała się na temat głównych wyzwań stojących przed globalnymi instytucjami.


Następnego dnia król uczestniczył w spotkaniach Dialogu Laeken, które odbywały się w pałacu Egmont.


Głównym tematem tej konferencji jest strategiczna współpraca między Azją, Europą i Stanami Zjednoczonymi. Uczestnicy pochodzą z kręgów politycznych, akademickich i gospodarczych trzech kontynentów. To wydarzenie jest współorganizowane przez Pałac Królewski i Asia Society. Asia Society to amerykańska organizacja, założona w 1956 roku przez Johna Davisona Rockefellera III, której misją jest wzmacnianie relacji i promowanie porozumienia między Zachodem a Azją.


***

Wczoraj Pałac Królewski ogłosił, że księżniczka Astrid ma problemy ze snem, z powodu których od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie. Pod znakiem zapytania stoi też jej obecność na Konkursie Królowej Elżbiety oraz podczas otwarcia Belgijskich Olimpiad Specjalnych. Póki co lekarze nalegają by księżniczka odpoczęła przed podróżą do Ameryki Południowej, która póki co nie zostaje odwołana. Księżniczka Astrid miała już problemy ze snem na przestrzeni ostatnich 10-15 lat.

Źródło zdjęć: Palace Royale

2 komentarze:

 1. To musi być coś naprawdę poważnego,skoro ogłoszono to publicznie.Nie móc zasnąć-to musi być niesłychanie okropne i wyczerpujące.
  Matylda wygląda pięknie w fuksji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czasami nie mogę zasnąć, raz zasnęłam tylko na 2 godz. Więc to jest okropne spać tylko 2 godz w ciągu 1 doby.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.