Plany wakacyjne na blogu


Drodzy czytelnicy, muszę was prosić o jeszcze odrobinę cierpliwości-dopiero na jutro będę w stanie napisać pierwszy post podsumowujący zaległości. A dziś podzielę się z wami planami notek na wakacje. 

Pod koniec lipca król Filip będzie świętował pięciolecie wstąpienia na tron. Z tej okazji planuję trzy serie-dwie z nich pojawią się w wakacje, trzecia nieco później. Z kolei w sierpniu król Harald i królowa Sonia będą obchodzić pięćdziesiątą rocznicę ślubu-z tej okazji również pojawi się seria postów. W międzyczasie książę Haakon i księżna Mette-Marit będą świętować 45 urodziny, co również zostanie zaznaczone na blogu w specjalny sposób.

Będę się starać kontynuować rozpoczęte serie notek (tiary, rezydencje, biografie, czas ciąży) i rozpocząć nowe (np. o chrztach). Latem również zmieni się wygląd bloga. Także przede mną jest bardzo dużo pracy na blogu i muszę przyznać, że czasem przydałaby mi się pomoc. Czy ktoś was chciałby spróbować swych sił w blogowaniu? Jeśli tak, proszę byś napisał/napisała do mnie: jlewandoeska@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.