Filip, Matylda i Eleonora spotkali się z Czerwonymi Diabłami


Król Filip i Królowa Matylda zorganizowali przyjęcie dla Czerwonych Diabłów na Zamku Królewskim w Laeken, aby uczcić ich trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata FIFA w 2018 roku w Rosji.
Gracze i cały personel drużyny narodowej otrzymali gratulacje od króla, królowej i księżniczki Eleanor.Podczas przyjęcia król Philippe zwrócił się do reprezentacji narodowej, mówiąc: "W imieniu wszystkich Belgów, chcę podziękować za wspaniałe osiągnięcie na Mistrzostwach Świata. Jesteś teraz jednym z najlepszych zespołów w najpopularniejszych i oglądanych sportach na świecie. To dużo dla naszego kraju. Pokonałeś serca całego świata. Twój duch zespołowy i duch walki były fantastyczne ". 


Następnie w ogrodzie Para Królewska i Czerwone Diabły pozowały do zdjęć.


Źródło zdjęć: Belga Image

1 komentarz:

  1. Pozytywnie zaskoczyła mnie obecność Eleonore. Jeśli już miałabym obstawiać któreś z dzieci to raczej Elisabeth albo Gabriela

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.