Luksemburska para wielkoksiążęca we Francji


Od piątku książę Guillaume i księżna Stephanie przebywają we francuskiej miejscowości Arles, gdzie odbywa się wydarzenie pod nazwą "Les Rencontres de la Photographie, Arles". Para wspiera dwóch luksemburskich fotografów, których prace są wystawiane na ich wystawach: "Bad News" z pracami Pasha'y Rafiya oraz "On the Other Hand" z pracami Laurianne Bixhain. 


"Les Rencontres de la Photographie, Arles" to jeden z największych festiwali fotograficznych, który trwa trzy miesiące. Wystawy mają miejsce w Chapelle de la Charité.W sobotę dziedziczna para wielkoksiążęca odwiedziła studio fotograficzne Lucien Clergue Studio w Anne Clergue Galerie w Arles.


Dziedziczna wielka księżna Stephanie jest patronką obu wystaw.Para wróciła już do Luksemburga by wziąć dziś udział w inauguracji nowej wystawy.


Źródło zdjęć: Cour Grand-Ducal

1 komentarz:

  1. W Francji wyglądała naprawdę dobrze w fuksjowej i czarnej sukience w groszki,a kapelusz to już paryski szyk !

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.