Nowości z planu serialu The Crown


W ostatnich dniach udostępniono kolejne zdjęcia promocyjne serialu The Crown. Jedno przedstawia Helenę Bonham Carter jako księżniczkę Małgorzatę, a drugie Bena Danielsa jako jej męża, Anthony'ego Armstronga-Jonesa, lorda Snowdonu.
Ogłoszono również kolejnych aktorów, którzy zagrają w trzecim sezonie, są to: 


Erin Doherty jako księżniczka Anna


Josh O'Connor jako książę KarolMarion Bailey jako Królowa Matka


Niedawno też sfotografowano Helenę Bonham Carter i Bana Danielsa na planie serialu.

Zdjęcia do serialu były kręcone pod budynkiem w miejscowości Essex. Z wyglądu przypominać on może Biały Dom, więc może kręcono zdjęcia, które mają przedstawiać Waszyngton?
Źródła zdjęć: The Crown/Twitter, 

4 komentarze:

 1. W końcu pasowałaby się zabrać za oglądanie,bo nawet ci,którzy niewiele wiedzą o monarchii,mówią,że jest świetnie.Ale zawsze jakoś coś innego mi wypada :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie mów, że Ty ogromna fanka monarchii jeszcze nie widziałaś "The crown". Niemożliwe. Natychmiast zasiadaj do oglądania haha :) Jeżeli chodzi o mnie to jest to jeden z moich ulubionych seriali i zniecierpliwoscia czekam na 3 sezon, ale słyszałam, że coś im sie przedłuża i podobno będzie dopiero na początku 2019 roku, to prawda?

   Usuń
  2. Oficjalna data premiery nie została jeszcze podana, a zazwyczaj już była podana, więc jest bardzo prawdopodobne, że faktycznie odbędzie się ona dopiero w przyszłym roku.
   Muszę też przyznać, że mimo fascynacji rodzinami królewskimi i tego że polubiłam The Crown po pierwszym sezonie, to nadal nie obejrzałam drugiego i wiem, że nie jestem wyjątkiem. Po prostu przez różne sploty wydarzeń tak bywa.

   Usuń
  3. Według mnie drugi sezon bardzo ciekawy. Może nawet lepszy od pierwszego.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.