Kolejne części obchodów 50 rocznicy ślubu Haralda i Sonii+nowe oficjalne zdjęcia


Po powrocie do Pałacu Królewskiego rodzina królewska wyszła na balkon by pozdrowić zgromadzonych ludzi.Król Harald z okazji złotej rocznicy ślubu dał swej żonie prezent: złotą broszkę w kształcie róży z diamentami. Z okazji 25 (srebrnej) rocznicy ślubu król również postawił na prezent w postaci biżuterii-wtedy był to zestaw ze złota ze srebrnymi koralikami, który królowa często nosi.

Wieczorem w Pałacu Królewskim odbył się uroczysty obiad dla najbliższych pary królewskiej. Przed nim Heiko Junge wykonał kolejną serię oficjalnych fotografii.


Źródło zdjęć: NTB Scanpix

5 komentarzy:

 1. Broszka jest przesliczna fajnie że dwór opublikował tyle zdjęć chciałabym jeszcze żeby odpowiadali na życzenia rocznicowe ale pewnie nie ma co liczyć

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej mi sie podoba to zdjecie , gdzie Harald i sonia są na kanapie z dziećmi i Marta śmieje się , tak z boku.
  Czy mogłabyś napisać coś o tej 25-leciowej biżuterii?
  A co jest na medalionie zaprojektowanym na teraz przez Sonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się napisać coś o tej biżuterii za jakiś czas.
   Niestety nie wiem, co się znajduje na medalionie, ale przypuszczam, że może to być monogram pary królewskiej spleciony z liczbą 50 jak 50 rocznica ślubu.

   Usuń
 3. Piękne są te zdjęcia.Nie liczyłam na to,że aż nas tak nimi zasypią,ale w końcu 50 lat małżeństwa świętuje się tylko raz.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.