Księżniczka Elżbieta wyjeżdża do szkoły-nowe zdjęcia


Dziś księżniczka Elżbieta wyjeżdża do szkoły w Walii. Z tej okazji dwór królewski opublikował dwa nowe zdjęcia księżniczki. Na jednym siedzi sama na walizce, na drugim żegna ją rodzeństwo. 
W marcu tego roku belgijski dwór królewski wydał oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że następczyni trony na dwa lata uda się do Walii do UWC Atlantic College. Do tej szkoły w latach '80 uczęszczał król Willem-Alexaader. Pisałam o tym tutaj.

2 komentarze:

  1. Jaki śliczny piesek 😍 ten wyjazd to dla księżniczki szansa na pozanie życia poza dworem mam tylko nadzieję że nie będą jej tam śledzić dziennikarze

    OdpowiedzUsuń
  2. Elżbieta rozpoczyna nowe życie- będzie bardzo daleko od domu,ale mam nadzieję,że będzie mogła (z umiarem) korzystać z chwil wolności i w spokoju bez nagabywań paparazii.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.