Nowości u księżniczki Marty Luizy


Post udostępniony przez Märtha Louise (@martha_louise123)


Post udostępniony przez Märtha Louise (@martha_louise123)

Post udostępniony przez Märtha Louise (@martha_louise123)

Księżniczka wróciła już do domu i ostatnie zdjęcia to już widoki Norwegii.

***

Pojawiły się też informacje, że księżniczka zamierza sprzedać swój letni dom w Hanko. Dom ten znajdował się rękach rodziny królewskiej od 1947 roku-kupił go książę Olav, który jeszcze przed wojną spędził tam wakacje. Tę informację potwierdziła rzeczniczka księżniczki, Carina Cheelde Carlsen.

Marta Luiza otrzymał dom w prezencie w 2001 roku. Tutaj urodziła nawet jedną z córek-Leah Isadorę. Posiadłość jest wyceniana na około 70 milionów   

Lise Åserud / NTB scanpix 

Podobno do kupna posiadłości przymierzają się dzieci sióstr króla Haralda, dla których posiadłość ma wartość sentymentalną, ze względu na to, że należała do ich dziadka.

Decyzję o sprzedaży księżniczka podjęła, przez to że posiadłość stała się dla niej za duża oraz wolałaby kupić mniejszą w pobliżu letniej rezydencji pary królewskiej w Tjøme.

1 komentarz:

  1. W ten sposób w jakimś sensie Martha Louise promuje norweską turystykę.
    Nie podoba mi się sprzedawanie królewskich posiadłości,obywatelskiej trafiła w ręce rodziny.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.