Nowości z luksemburskiej rodziny wielkoksiażęcej


Luksemburski dwór wielkoksiążęcy opublikował nowe zdjęcie pary wielkoksiążęcej z dziećmi i synowymi. Zdjęcie wykonano latem w ogrodach Zamku Berg. Wykonała je Lola Velasco.Pojawiło się również nowe zdjęcie księżniczki Amalii i księcia Liama, dzieci Claire i Felixa. Zdjęcia wykonała Anne du Chastel i zamieściła je na swoim koncie na Instagramie.


***


W czasie weekendu wielki książę Henri i książę Sebastian udali się do Maroka, gdzie wzięli udział w trzydniowym kursie kitesurfingu w Dakhla Attitude.

***


W sobotę, 1 września odbył się ślub księcia Konstantina z Bawarii i Deniz Kaya w St. Moritz w Szwajcarii. Obecni na nim byli księżniczka Astrid i książę Josef, siostrzeńcy wielkiego księcia Henri'ego.


***


Pojawiły się plotki jakoby również 1 września ślub wzięła arcyksiężniczka Gabriella (siostrzenica wielkiego księcia Henri-ego) i książę Henri Bourbon-Parma (na zdjęciu z córeczką, która urodziła się w październiku zeszłego roku), jednak dwór wielkoksiążęcy je zdementował. Natomiast potwierdził, że ślub wziął kuzyn Gabrielli, arcyksiążę Franz Ludwig.


Źródła zdjęć: Cour grand-ducale, Wort.lu, Getty Images, lessentiel.lu, royaltyguide.com

1 komentarz:

  1. Zdjęcie będzie moim ulubionym luksemburskiej rodziny.Nie mogę się napatrzeć na Liama i uwierzyć,że już jest taki duży- tworzą słodką parę z siostrzyczką :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.