Spotkania księżniczki Astrid+rocznica ślubu


20 września księżniczka Astrid odbyła dwa wyjścia: jedni to było wręczenie nagrody Fundacji Simone'a i Pierre'a Clerdent, a drugie-gala Steunraad Koning Boudewijnstichting West-Vlaanderen, na którym księżniczce towarzyszył mąż-książę Lorenz.


Nagroda Fundacji Simone'a i Pierre'a Clerdent jest przyznawana co trzy lata jednemu, trzyletniemu projektowi medycznemu z zakresu neurologii. W tym roku została przyznana po raz czwarty. Nagrodę o wartości 400 tysięcy euro ufundował ostatnią wolą zmarły hrabia Clerdent.


W tym roku Fundacja Clerdent przyznał nagrodę Albanowi de Kerchove d'Exaerde, dyrektorowi ds. Badań Le Fonds de la Recherche Scientifiques, za projekt "Genetyczna identyfikacja obwodów nerwowych uczestniczących w syndromie ADHD".


Wieczorem księżniczka Astrid i książę Lorenz uczestniczyli w uroczystym wieczorze zorganizowanym przez Steunraada Koninga Boudewijnstichting West-Vlaanderen (Radę Wspierającą Fundację Króla Baudouina we Flandrii Zachodniej). Ten wieczór jest organizowany na rzecz różnych projektów Fundacji Króla Baudouina. Gala odbyła się w Barco Center w Kortrijk.


***


Właśnie dziś księżniczka Astrid i książę Lorenz obchodzą 34 rocznicę ślubu. Wszystkiego najlepszego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.