Post informacyjny


Cześć po przerwie! Jak widać wracam na bloga, choć miałam co do tego duże wątpliwości, ale stwierdziłam, że dla was, czytelników, wrócę do pisania. Jednak na blogu nastąpią pewne zmiany. Otóż nie jestem w stanie pisać codziennie postów, jak miało to miejsce przed przerwą, dlatego będą się pojawiały tygodniowe podsumowania wyjść z danej rodziny królewskiej i prawdopodobnie jeden tygodniowo post specjalny (zależy jak będzie mi pozwalał mój czas i studia). Jeśli będzie działo się coś ważnego (wizyty państwowe, ważne informacje) będę się starała je dodawać na bieżąco.

Gdyby ktoś jednak może chciał się sprawdzić w królewskim blogowaniu i mi pomóc-zapraszam do kontaktu ze mną przez e-mail: jlewandoeska@gmail.com.

A co do przerwy na blogu-wszystko u mnie w porządku, po prostu miałam bardzo zajęty pierwszy tydzień roku akademickiego, a w drugim miałam naukowy wyjazd i bardzo mało czasu wolnego, ale teraz już wszystko się w miarę unormowało i wracam do regularnego blogowania.

3 komentarze:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.