Informacja


Chciałam was poinformować, że z powodu obowiązków studenckich jestem zmuszona przestać pisać bloga. Bardzo chciałabym go nadal pisać, ale nie mam na to czasu. Ostatnie dwa miesiące pokazały mi, że nie jestem już w stanie robić tylu rzeczy. Miałam i mam nadal miliony pomysłów na wpisy, ale nie jestem w stanie ich zrealizować. Dodatkowo wiem, że gdybym nadal się tu udzielała, robiłabym to bardzo nierzetelnie, a blog tego typu potrzebuje właśnie rzetelności. Nie usuwam bloga, może za jakiś czas tu wrócę. A może ktoś z was chciałby go dalej prowadzić? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu mailowego: jlewandoeska@gmail.com.
Pozdrawiam
Justyna

4 komentarze:

 1. Wielka szkoda, będzie nam Ciebie bardzo brakować :( Ale doskonale to rozumiem, sama doskonale wiem, co to znaczy nie mieć czasu na to, co sprawia Ci największą przyjemność :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielka szkoda,ale może wkrótce wrócisz:)
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekamy na Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam to i mam dokładnie tak samo. Wciąż tylko z doskoku, w jakiejś wolnej chwili. Ale wciąż nie mogę podjąć ostatecznej decyzji... Wciąż się łudzę, że może za tydzień czy dwa będę pisać regularnie.
  Będę cierpliwie czekać.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.