Nowa strona księżnej Marii Teresy+nowe/stare zdjecia


W ostatnim tygodniu luksemburski dwór królewskie uruchomił oddzielną stronę poświęconą wielkiej księżnej Marii Teresie. Link: www.grande-duchesse.lu.

Strona w porównaniu ze stroną dworu królewskiego jest bardzo nowoczesna (mam nadzieję, że i ta główna strona zostanie unowocześniona). Jest na niej dokładnie opisane życie wielkiej księżnej, które zostało zobrazowane zdjęciami, wielokrotnie nigdy wcześniej niewidzianymi:


Źródło zdjęć: Maria Teresa, Grande Duchesse de Luxembuorg

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Część z nich była już publikowana, a niektóre były publikowane w lato w mediach społecznościowych Pałacu. Część starszych, możliwe że była publikowana, ale dla nas mogą być nieznane.

   Usuń
 2. Po ostatnich problemach informacyjnych z strony pałacu i wielu kontrowersjach taka strona pozytywnie zaskakuje i daje nadzieję na zmiany również w odniesieniu do informowania o pracy innych członków rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Tessy wciąż posiada tytuł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to dość skomplikowana kwestia, ponieważ Tessy i Louis jeszcze się nie rozwiedli, a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo, Pałac nie wydał żadnego oświadczenia co do tytułu Tessy, a ona sama oświadczyła, że póki co zatrzymuje wszystkie tytuły.

   Usuń
 4. Alez Maria Teresa dlugo byla takim dziewczatkiem! Jedna z najpiekniejszych ksieznych!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.