Aktualizacja: Mette-Marit i Haakon w Are ze szwedzkimi royalsamiW dniach 8-10 lutego w szwedzkim Are odbywają się zawody narciarskie, na które udał się książę Haakon i księżna Mette-Marit. Oprócz nich, znalazła się tam szwedzka para koronna z dziećmi - księżniczka Victoria, książę Daniel oraz księżniczka Estelle i książę Oscar.
Księżna Mette-Marit na swoim Instagramie opublikowała dwa zdjęcia z prywatnego czasu, który obie pary książęce spędziły na stoku.Później royalsi udali się na trybuny i kibicowali zawodnikom. To nie pierwszy raz gdy członkowie norweskiej i szwedzkiej rodziny królewskiej spotkały się na zimowych zawodach sportowych. Co jakiś czas spotykają się oni w Szwecji lub Norwegii na nich. Poniżej kilka przykładów.
Falun 2015


Oslo 2011

Warto wspomnieć, że książę Haakon jest ojcem chrzestnym księżniczki Estelle, a Mette matką chrzestną Oscara, natomiast Victoria-Ingrid Alexandry. Zdjęcia z tych zawodów pokazują, że szwedzka i norweska para królewska jest ze sobą blisko i się przyjaźnią od lat.
1 komentarz:

  1. Mette i Haakon z Victorią i Danielem to wielcy przyjaciele i potwierdza się to nie po raz pierwszy.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.