Ostatnie rocznice w Luksemburgu


Ostatni tydzień w luksemburskiej rodzinie wielkoksiążęcej był bardzo obfity w rocznice, dlatego zebrałam je w tym poście.

14 lutego


38 rocznica ślubu wielkiego księcia Henriego i wielkiej księżnej Marii Teresy. Z tej okazji wydano nowe zdjęcie pary, wykonane przez Lolę Velasco w czasie letniej sesji całej rodziny wielkoksiążęcej w ogrodach zamku Berg.

16 lutego


Swe 28 urodziny obchodziła jedyna córka Henriego i Marii Teresy, Aleksandra. Z tej okazji dwór wielkoksiążęcy wydał cztery nowe portrety księżniczki wykonane przez Lolę Velasco w czasie tej samej sesji, co nowe zdjęcie jej rodziców.
17 lutego


65 urodziny obchodziła arcyksiężna Marie-Astrid - starsza siostra wielkiego księcia Henriego, urodzona jako księżniczka Luksemburga, wyszła za maż za arcyksięcia Carla Christiana z Austrii, z którym ma 5 dzieci i 9 wnuków.

18 lutego


35 urodziny obchodziła dziedziczna wielka księżna Stephanie. Z tej okazji Pałac opublikował powyższe zdjęcie.

2 komentarze:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.