Poszukiwany/poszukiwana


Hej! Już kiedyś wam to proponowałam, ale dziś się powtórzę: potrzebuję kogoś, kto pomógłby mi w prowadzeniu bloga. Nie jest to trudne i gdy się robi to systematycznie, to nie zajmuje to dużo czasu, a sprawia to niesamowicie dużo frajdy. Możecie się do mnie zgłosić mailowo, mój adres: jlewandoeska@gmail.com.

Wszystkiego was nauczę jeśli nie mieliście wcześniej kontaktu z blogowaniem, a ja jestem przyjazną osobą w stosunkach międzyludzkich, jeśli nikt się nie zgłosi, posty będą się pojawiać dużo rzadziej niż dotąd, a taki obrót sytuacji nie będzie zadowalał ani was, ani mnie. Dlatego mam nadzieję, że ktoś się zgłosi by mi pomóc :)

3 komentarze:

 1. Gdyby nie to, że sama mam problemy z regularnym pisaniem to z chęcią bym się zgłosiła. Blogowanie to fajna aktywność i wciąga!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie potwierdzam!
   Od siebie dodam, dla zachęty, że sama na początku miałam wiele obaw, przede wszystkim że niewiele wiem o rodzinach królewskich, czy to o jednej konkretnej, czy kilku, a już na pewno nie tyle, żeby prowadzić o nich bloga. Uspokajam i zaprzeczam, że wcale nie trzeba mieć jakiejś super wiedzy we wszystkich obszarach, tak naprawdę blogowanie polega głównie na tym, żeby wciąż dowiadywać się czegoś nowego. Do tej pory wciąż wielu rzeczy nie wiem/nie pamiętam, ale prowadzenie bloga mobilizuje i stwarza szansę, żeby dowiedzieć się czegoś nowego albo poukładać to, co się już wie. Wystarczy znać dosłownie podstawowe podstawy, w tym przypadku kojarzyć parę królewską Belgów, Norwegii czy parę wielkoksiążęcą z Luksemburga, fajnie jak kojarzy się kogoś jeszcze, ale nie trzeba znać wszystkich. Ich pozna się z czasem :) I nie trzeba też jakoś szczególnie wszystkich lubić, z doświadczenia wiem, że "lubienie" też przychodzi z czasem, im więcej się o kimś pisze i siłą rzeczy dowiaduje czegoś nowego, to też bardziej się tę osobę/rodzinę królewską lubi :)

   Usuń
 2. Mogłabym ci pomóc, ale niestety nie dam rady. Robię kilkanaście rzeczy jednocześnie.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.