Stan zdrowia wielkiego księcia Jeana się pogorszył


Dwór wielkoksiążęcy poinformował dziś wieczorem, że stan zdrowia wielkiego księcia Jeana znacznie się pogorszył od wczorajszego wieczora, a cała jego rodzina czuwa przy jego łóżku.

Wielki książę Jean 13 kwietnia znalazł się w szpitalu z powodu infekcji płuc, a 16 kwietnia poinformowano, że jego stan zdrowia się polepszył, ale zostanie jeszcze w szpitalu.

Patrząc na dzisiejszy komunikat możemy się wkrótce spodziewać najgorszej wiadomości, ale miejmy nadzieję, ze Jean wyjdzie z tej choroby i jeszcze nie raz go zobaczymy.

***

Jak widzicie, wracam do blogowania. Oficjalny powrót planowałam na 1 maja, jednak zdecydowałam, że w związku z takim obrotem spraw, będę na bieżąco was informować tutaj o stanie zdrowia wielkiego księcia Jeana. Blog do normalnego funkcjonowania powróci od planowanego 1 maja.

5 komentarzy:

 1. Nie chcę krakać,ale obawiam się że może nastąpić najgorsze tym bardziej,że wielki książę ma już 98 lat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ smutna wiadomość w Niedzielę Wielkanocną,tym bardziej,że wydawało się,że jest już mu lepiej.Modlę się o siły dla Wielkiego Księcia i jego rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po pierwsze cieszę się że wróciłaś i pomimo że wracasz od 1 mają mam nadzieję że o stanie księcia będziesz informować na bieżąco.
  Po drugie niestety ale wiek księcia, chociaż życzę mu powrotu do zdrowia, niestety nie daje wielkich nadzieii.
  Po trzecie wesołych świąt wielkanocnych i oczywiście mokrego dyngusa

  OdpowiedzUsuń
 4. To strasznie smutne, choć przecież nieuniknione...

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo przykra wiadomość tym bardziej, że wydawał się być w dobrym zdrowiu. Przecież jeszcze niedawno całkiem aktywnie uczestniczył w oficjalnym życiu rodziny. Życie jest nieprzewidywalne i często w najmniej spodziewanym momencie zmienia się o 180 stopni.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.