82 urodziny królowej Sonii - co o niej uważacie?


Dziś swe 82 urodziny świętuje królowa Sonia. Proponuję, byśmy z tej okazji podzielili się naszymi opiniami o niej.


Według mnie królowa jest niesamowicie ciepłą osobą, z szacunkiem podchodzi do każdej napotkanej osoby. Musi być niesamowicie silną osobą - nie każdy byłby w stanie czekać 9 lat na ślub z ukochaną osobą i nie udźwignąłby zmiany życia z dnia na dzień o 180 stopni w błysku fleszy.

A wy co o niej myślicie?

TUTAJ był podobny post o królu Haraldzie.

5 komentarzy:

 1. Pierwsze, co przyszło mi na myśl to to, że wydaje się sympatyczna i tak jak napisałaś, ciepła. Na pewno jest też troskliwą i kochającą babcią, mamą i żoną. Generalnie może nie należy do moich ulubionych królowych, ale obecnie nie jestem sobie w stanie wyobrazić innej królowej w Norwegii

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrząc tylko przez pryzmat postów, blogów - wielka klasa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wciąż jest piękna kobieta, nie wygląda na swój wiek

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie mam o niej pozytywnej opinii. Sprawia wrażenie zimnej i nie miłej. Nie interesuję się Norweską RK więc nie śledzę działalności jej członków. Ale takie mam odczucia kiedy na nią patrzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ma interesującą historię i widać, że po latach w rodzinie królewskiej nadal jest dla niej miejsce jako aktywnie pracującego członka rodziny królewskiej choć z pewnością mogłaby się usunąć w cień.
  Oceniam bardzo pozytywnie. Nie widać po niej tych lat co bardzo cieszy.

  /J.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.