3 urodziny bloga


Nie wiem jak o się stało, ale przegapiłam urodziny własnego bloga, które przypadały 9 sierpnia ☺️ Zauważyłam to dopiero teraz, więc dziś pojawi się małe podsumowanie trzech lat działania bloga.

Liczba wyświetleń bloga: 381 084
Liczba komentarzy: 1986
Liczba notek opublikowanych: 984 (+69 w wersji roboczej)

Najpopularniejsze wpisy:


Za te wyświetlenia i komentarze dziękuję wszystkim czytelnikom. Wiem że przez ostatni rok publikuję notki rzadziej, ale niestety inne moje obowiązki życiowe zajmują mi więcej czasu niż kiedyś, co zmusza mnie do poświęcania mniej czasu blogowi. Staram się pisać jak najwięcej, ale różnie to wychodzi. W tym roku przeszłam równię kryzys w pisaniu o rodzinach królewskich, ale się przemogłam i nadal to robię, bo widzę, że są ludzie, którzy czytają i dowiadują się stąd nowych rzeczy. Gdyby nie wy, to miejsce nie miałoby sensu. To dla was piszę i znajduję nowe informacje. Niestety w najbliższym czasie notki nie będą pojawiać się częściej niż dotychczas, ale będę robić co w mojej mocy.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim czytelnikom - bez was ten blog by nie istniał ☺️ Przy okazji zapraszam was do zadawania pytań pod poprzednim postem KLIK. Odpowiedzi ukażą się w przyszłym tygodniu.

8 komentarzy:

 1. Ogromne gratulacje, bardzo się cieszę, że jest w blogosferze Twój blog, bardzo lubię tu zaglądać i czytać Twoje posty. Wielu kolejnych urodzin, weny i czasu na pisanie - tego Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Życzę wytrwałości w pisaniu i satysfakcji z wykonywanej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje zapomnienie o urodzinach bloga to dowód na to, że prowadzisz go z sercem i dla przyjemności, a nie dla rocznic/wyświetleń/wyników :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za Twoją pracę, urozmaica ona moje wieczory, powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :-) Życzę kolejnych 3, a potem 6, 9 itd. ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje!
  Kiedyś zaglądałam do ciebie codziennie, teraz zaglądam tu rzadziej, ale zawsze coś.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.