Zamknięcie bloga


Niestety ze smutkiem was informuję, że na tym blogu nie będą się pojawiały nowe posty. Zmusza mnie do tego moje życie: nie mam zupełnie czasu na pisanie notek. Dodatkowo zauważyłam, że blog nie sprawia mi tyle radości co kiedyś. Na pocieszenie dodam, że od czasu do czasu nadal będą się pojawiać notki mojego autorstwa na Blue Blood.

Jeśli ktoś chciałby przejąć tematykę bloga - zapraszam do kontaktu - udostępnię cały blog i dodatkowe materiały.

4 komentarze:

 1. O ie :( to był mój ulubiony blog :/ bardzo mi przykro, że odchodzisz. Trzymaj się. Życzę ci wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka szkoda, z Twojego bloga przebijala prawdziwa pasja.. :-( Ale rozumiem i cieszę się na "gościnne występy na Blue Blood" :-). Pozdrawiam najmocniej. Milka

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli dobrze kojarzę, to już kilka razy zapowiadałaś koniec bloga, a jednak potem wracałaś, także liczę, że i tym razem tak będzie. A swoją drogą - czy zdradzisz nam, jakie posty będziesz publikować na BlueBlood?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno dokończę serię o rodzinach królewskich i Polsce. Mam też kilka innych pomysłów, ale ich jeszcze nie zdradzę.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.