O mnie


Hej! Jestem Justyna i od ponad dwóch lat prowadzę tego bloga. Mam dwadzieścia jeden lat i obecnie jestem studentką trzeciego roku Technologii Chemicznej. Rodzinami królewskimi interesuję się od ponad sześciu lat (od narodzin księcia George'a), choć pewne przejawy przyszłej pasji pojawiały się już wcześniej. Lubię właściwie wszystkie rodziny królewskie tak samo, a słabość mam szczególnie do królewskich dzieci. Poza rodzinami królewskimi interesuję się musicalami, muzyką, książkami i filmami. Dokładnie w tej kolejności.


Gdy zaczynałam pisać tego bloga, nie był on o rodzinach królewskich, ale z czasem stawały się co raz ważniejszą częścią bloga. Przełom nastąpił pod koniec kwietnia 2017 roku, kiedy zaczęłam pisać stuprocentowo o nich, a konkretnie o belgijskiej, norweskiej i luksemburskiej rodzinie królewskiej. Przez jakiś czas pisałam również o dwóch serialach królewskich - Victorii i The Crown


Muszę przyznać, że pisanie tego bloga przynosi mi niesamowitą frajdę: dowiaduję się często nowych rzeczy oraz przekazuję je wam - czytelnikom. Cieszy mnie to, że czytacie i komentujecie, ale oczywiście mam nadzieję, że was - czytelników i komentatorów -będzie coraz więcej.

Justyna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.