Propozyzje


Jeśli macie propozycje notek, które byście chcieli znaleźć na tym blogu, napiszcie o nich w komentarzach. Prędzej lub później na pewno się pojawią.

13 komentarzy:

 1. Polecam książki Elżbiety Cherezińskiej. Dla mnie są po prostu świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Czy mogłabyś napisać post o wizycie księcia Guillaume'a i księżnej Stephanie w Polsce w 2016 roku? Z tego co pamiętam to odwiedzili wtedy Lubiąż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że napiszę. Mam nawet w planach serię postów o królewskich wizytach w Polsce, tylko nie mam wystarczająco czasu na pisanie, ale to się niedługo zmieni.

   Usuń
 3. Zbliza sie swieto narodowe w luksemburgu. Moze z tej okazji pojawilby sie post ze stylizacjami " ksiezniczek" z ostatnich lat. Co ty na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że tak, ale prawdopodobnie podzielę ją na części i jedna pojawi się przed, a druga po święcie narodowym.

   Usuń
 4. Był juz tydzień z królem Filipem, to może teraz z Księciem haakonem? Co ty na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na sierpień mam zaplanowane dwie takie serie: o królowej Matyldzie oraz o związku Sonii i Haralda, ale jako następny może być Haakon.

   Usuń
 5. Może zrobisz Ligę Typerów u siebie? Na wzór tej z mojego bloga tylko z norweską albo inną rodziną? Albo po 4 pytania do każdej z rodzin? Może poznalibyśmy twoje przewidywania co do wydarzeń jakie mogą mieć miejsce...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już trochę pisałam o moich przewidywaniach, ale mogę to rozszerzyć :)

   Usuń
 6. Czy jest w planach post o dziecku księżnej Stephanie?(chodzi mi o przewidywania pod względem płci, imienia, daty narodzin).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Planuję post/y związane z narodzinami dziecka, ale sama nie będę niczego przewidywać, bo staram się tego nie robić - nie posiadam mocy przewidywania przyszłości. Jednak jeśli ktoś inny lubi to robić - to nikomu tego nie zabraniam.

   Usuń
  2. Rozumiem, dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.